KKTC Araç Hasar Sorgulama

Araç satın almadan önce aracının plakasını sorgulayarak daha önceki kaza kayıtlarına ücretsiz bakabileceğinizi biliyor muydunuz?

KKTC Araç Hasar Sorgulama
KKTC Araç Hasar Sorgulama

KKTC ARAÇ HASAR SORGULAMA

Araç satın almadan önce aracınızın hasar kaydı veya kazası varmı öğrenmek istiyormusunuz? İşte bunu tamamen ücretsiz sorgulayabilceğiniz bir sistem var. Öncelikle aşağıdaki forma satın alacağınız aracın sahibinin kimlik numarasını ve araç plakasını yazarak sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Daha sonra size  aracın kktc sınırları içerisinde eğer kaza yapmışsa bunu size gösterecektir. Gösterdiği raporda araç kaza tarihi ve masrafı detaylı olarak yazmaktadır. İşte kktc araç hasar sorgulama formu aşağıdadır.

KKTC PLAKASIZ ARAÇ KM VE HASAR SORGULAMA (JAPON ARAÇLAR İÇİN )

Eğer plakasız veya 2.el araç aldıysanız aracın motor şase numarası ile kktc sınırları içerisine gelmeden önce bulunduğu ülkede kaza ve gerçek kilometre kayıtlarına ulaşmanız mümkün. Aşağıda vereceğim sayfa ile kktc'den satın aldığınız plakasız ve 2. el araçlar için sorgulama yapabilirsiniz.

Bu rapor sayesinde neler öğreneceksiniz;

  1. Araç gerçek kilometresini
  2. Araç kaza yapmışsa kaza fotoğrafları
  3. Araç gerçek boyası
  4. Araç adaya kazalımı geldi 
  5. Aracın gerçek paketi ( galerilerde tüm boş paketler full diye satılmakta bu sayfa sayesinde gerçek paket ve özellikleri görebilirsiniz. )

Örnek Rapor Aşağıdaki Gibidir;

JAPON ARAÇLAR İÇİN HASAR SORGULAMA

AVRUPA ARAÇLAR İÇİN KM VE HASAR SORGULAMA

İngilteden gelen araçların şase numarasından sorgulama için tıklayınız yada plaka üzerinden durumunu sorgulamak için TIKLAYINIZ