Kıbrıs Taksi Fiyatları - En Uygun Taksi Durakları

Kuzey Kıbrıs'da bulunan taksi fiyatları ve kıbrıs taksimetre fiyatları hakkında tüm bilgileri bu sayfamız üzerinden bulabilirsiniz.

Kıbrıs Taksi Fiyatları - En Uygun Taksi Durakları
kıbrıs taksi

Kuzey Kıbırs Türk Cumhuriyeti Taksi Fiyatları

Bu yazımızı okuyorsanız, sizde taksi fiyatlarını araştırıyorsunuz. Tam adresine geldiniz. Kıbrıs'da bulabilceğiniz en uygun transfer, en uygun tur gezileri gibi kıbrıs en uygun tatilleri size fırsat olarak sunacağız. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numarayı arayak bizlere ulaşmanız olacaktır.

Kıbrıs taksi fiyatları eylül 2021 itibari ile şehir içi 25-35 arası değişmektedir. Girne -Lefkoşa arası ise 100 TL yi bulmaktadır. Fakat kktcportal.net ziyaretçilerine özel kıbrıs taksi fiyatları özel indirimli olacaktır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numaran bizlere ulaşmanızdır.

Kıbrıs Taksi Numaraları

Burada numaranız yer alsın istiyorsanız https://kktcportal.net/iletisim buradan bize yazabilirsiniz.

Kıbrıs Taksi

Kuzey Kıbrıs'ta taksi plakası almanız mümkün. Kuzey Kıbrıs T plaka izni nasıl alınır ve  kıbrıs ticari taksi fiyatları ortalama 100-150 bin paund arasında değişmektedir. Eğer kiralamak isterseniz kiraladıgınız taksiyi satın alırsınız oda ortalama 18-25 bin paund arası daha sonra yapılan sözleşme süresince aylık 2 bin euro ödenmektedir. An itibariyle piyasa bu şekildedir. Hangisi daha karlı çıkar buna siz karar verebilirsiniz.

Kıbrıs Taksileri Mercedes mi? Neden?

Türkiye'ye göre vergilendirme bir tık daha aşağıda olmasından dolayı o şekilde bir algı kaldı. Burada taksilerde renk zorunluluğu yok. Halk ve buraya tatile gelenlerde alıştığı için genelde en lüks taksiyi tercih ettikleri için çoğu kişi hangi taksi yeni ve temizse onu çağırmaktadır. Sonuçta hemen hemen hepsinin ücreti aynıdır.